×
Ön Kayıt
Formu

Sizi Arayalım

Ön Kayıt Formu
Güvenlik Kodu

×
Sizi Arayalım
Güvenlik Kodu

×
Hakkımızda
Konforunda Oteli, Sıcaklığında Evi
ARAMAYACAKSIN!

Şirket politikamız gereği yaptığımız işin en iyisini yapma misyonu ve’EN İYİSİ OLSUN DİYE ÇALIŞTIK, STANDARTLARI OLDUKÇA YÜKSELTTİK’ sloganıyla ilk gün olduğu gibi çalışmaya devam ediyoruz.

2005 yılında Bolu Merkez’de tamamen öğrenci yurdu projesi olarak inşasına başlanan Berra Kız Öğrenci Yurdu, Tüm deprem yönetmelikleriyle birlikte M.E.B. tarafından yürürlükte bulunan tüm kanun ve yönetmeliklere uygun olarak tamamlanmış olup 2007 yılında bu yönetmeliklere uygunluk ile gerekli ruhsatları ve izinleri alarak faaliyetine başlamıştır.


M.E.B tarafından 292 kontenjan verilmiş olan yurdumuzda yatak kullanımı 234 olup 82 adet odamız mevcuttur. Bu sınırlandırma ile daha geniş ve ferah yaşam alanı yaratılan odalarımızda bir öğrencinin ihtiyacı için gerekli tüm eşyalar mevcuttur. Berra Kız Öğrenci Yurdu tek kişilik, iki kişilik, üç kişilik, dört kişilik ve özel bölünmüş oda seçenekleri ile sizlere hizmet vermektedir. Bunlara ek olarak binamızda enerji kesintisi durumunda devreye giren jeneratör ve yedek su deposu bulunmaktadır. Yurdumuzda yürürlükteki yangın yönetmeliğine uygun spring sistemi, duman dedektörü, yangın alarm sistemi ve yangın söndürme tüpleri ile yangına karşı korunması, yangının önlenmesi ve söndürülmesi bu yolla can ve mal kaybının azaltılması için gereken tüm önlemler, yönetmelikler çerçevesinde alınmış olup, her katta yangın çıkış kapısı bulunan yangın merdivenimiz mevcuttur. Yurdumuzda 2 adet asansör bulunmaktadır. Ayrıca 24 saat kayıt sistemli ve yüksek çözünürlüklü gece görüşlü kameraları, otomatik kartlı geçiş ve parmak izi okuyuculu turnike kapı sistemi ile sizleri daima güvence altına almayı prensip edinmiştir.

Sportif faaliyetlere ve sosyal etkinliklere önem veren yurdumuzda bu amaçla dönem içinde farklı eğlenceler, kısa mesafe geziler yapılmaktadır. Ayrıca yurdumuzda son derece modern tüm ihtiyaçlarının karşılanabildiği 24 saat açık olan spor salonumuz ücretsiz hizmet vermektedir.
Yurdumuz tamamen M.E.B.’in yürürlükte bulunan yönetmeliklerine uygun olarak faaliyet göstermekte ve ilgili birimler tarafından belirli periyotlarda denetlenmektedir.

Berra Kız Öğrenci Yurdu, üniversite hayatın boyunca sana barınma ihtiyacın ile ilgili her konuda elinden gelenin en iyisini vermeye çalışan çok boyutlu ve çok keyifli bir yaşam kompleksidir.

Biz, Berra ailesi olarak bütün enerjimizle senin en güzel anılarının hafızanda kalacağı yıllar için 7 gün 24 saat, her türlü soru ve sorunda yanındayız. Birlikte mutlu günler geçirmek dileğiyle…

AMACIMIZ;
Topluma ve insanlığa faydalı bireyler yetiştirilmesine katkıda bulunmak.