×
Ön Kayıt
Formu

Sizi Arayalım

Ön Kayıt Formu
Güvenlik Kodu

×
Sizi Arayalım
Güvenlik Kodu

×
Sık Sorulan Sorular
Haftanın her günü sabah kahvaltısı, akşam yemeği, 20:00-24:00 arası sıcak çorba, fitness salonu, ütü odası, tv odaları, internet başta olmak üzere tüm olanaklardan ücretsiz yararlanabilirsin! Yalnızca suistimal edilmemesi adına çamaşırhane yıkama başına 1 jeton ile ücretlendirilmekte.
Görevlilerimiz 7/24 yurtta olacaklar, umarım sorun yaşamayacağın günler geçirirsin fakat ihtiyacın olması durumunda her zaman yanındayız :)
Görevlilerimiz 7/24 Berra’da olacaklar, umarım sorun yaşamayacağın günler geçirirsin fakat ihtiyacın olması durumunda her zaman yanındayız :)
Giriş kapılarımız manyetik okuyuculu anahtarlar ile açılmakta ve girişlerimiz parmak izi okuyuculu güvenlik sistemimiz ile gerçekleştirilmektedir. Ayrıca güvenliğiniz adına ortak kullanım alanları, giriş kapıları 7/24 kamera ile izlenmekte ve kayıt altına alınmaktadır.
Gün içerisinde 09:00 – 18:00 saatleri arasında ziyaretçilerine özel görüşme alanlarında onları misafir edebilirsin :)
Abant İzzet Baysal Üniversitesi’ne giden otobüs durakları yurdumuza yalnızca 50 metre uzaklıkta :)
Sadece üniversiteye değil ihtiyacın olan her yere çok kolay ulaşabileceğin bir noktadayız.
Berra'nın üniversite otobüs duraklarına 50 metre uzaklıkta ve şehrin en merkezi yerinde olması sebebiyle gidip gelirken en işlek caddelerden geçeceğin için güvendesin!
Odanda senin için özel çalışma masan hazır! Bunun haricinde etüt odası, kütüphane ve kış bahçesi de rahatça ders çalışabilmen için dizayn edildi.
Güvenlikten sonra en önem verdiğimiz konu temizlik. Görevlilerimiz temizlik için oldukça titiz çalışıyorlar!
Çamaşırlarını yıkayabileceğin özel çamaşır odamız ve çamaşır makinelerimiz mevcut. Suistimal edilmemesi adına makinalar jeton ile çalışıyor ve her öğrencimiz ayda 2 gün çamaşır yıkama hakkına sahip. Ütü için de özel ütü odamızda dilediğin zaman kıyafetlerini ütüleyebilirsin.
Berra’da yemekler açık büfe! 12-15 çeşit sabah kahvaltısı, 4 çeşit akşam yemeği ve açık büfe salata barı haftanın her günü mevcut. Ayrıca her gün 20:00 – 24:00 arası sıcak çorba Berra’da!
- Nüfus cüzdan fotokopisi
- Öğrenci belgesi
- Sağlık raporu
- 4 adet fotoğraf
- Adli Sicil ve Arşiv Kaydı
- Vukuatlı Nüfus Cüzdan Örneği
- Son döneme ait elektirk ,su vs fatura
Umuyoruz ki böyle bir değişiklik talebinin olmayacağı güzel zamanlar geçirirsin. Fakat her türlü durumda biz senin yanındayız, ne gerekiyorsa yaparız!
Hayvanları senin kadar biz de çok seviyoruz. Keşke o da bizimle birlikte olsa, sen okuldayken ya da ders çalışırken onunla biz ilgilensek. Fakat topluluk kuralları gereği ne yazık ki evcil hayvanlar noktasında üzülerek yardımcı olamıyoruz :(